Zaoszczędź na wynajmie lokalu - inwestuj w rozwój firmy

Wynajem lokalu czy jego kupno jest niezwykle kosztowną inwestycją. Zwykle pochłania od kliku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wiele biznesów w wyniku pandemii zdecydowało się na przejście w tryb pracy zdalnej. Dzięki temu można było zoptymalizować koszty i zachować etaty dla pracowników. Sprawdź, jakie rozwiązanie będzie skuteczne i pozwoli sporo zaoszczędzić.

Zmień lokalizację

Istnieją trzy sposoby na zoptymalizowanie kosztów wynajmu biura. Możesz zmienić lokalizację obecnego lokalu i przenieść firmę do mniejszego, oddalonego od centrum. Na peryferiach zwykle można znaleźć miejsca idealne do aranżacji firmowego biura w dużo niższych cenach. W skali roku  pozwala to zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Wiąże się to jednak z utrudnionym dojazdem czy staniem w korkach, kiedy będziesz musiał załatwić coś w centrum. Kolejnym rozwiązaniem jest przeniesienie stacjonarnego biura do przestrzeni coworkingowej. Każdy pracownik będzie miał swoje miejsce do pracy – możesz wybrać open space lub wynająć specjalne zamknięte biuro. W cenie wynajmu masz już wliczony koszt Internetu. Nie musisz martwić się wszelkimi opłatami za media czy zapewnieniem odpowiednich warunków socjalnych. Trzecią opcją jest skorzystanie z usług biura wirtualnego.

Jak działa biuro wirtualne?

Biuro wirtualne Warszawa Śródmieście to miejsce, które zajmie się obsługą Twojej korespondencji. Dzięki bogactwie różnych pakietów możesz dobrać je do swoich potrzeb. Opłaty za korzystanie z usług są stosunkowo niskie i nie przekroczą kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Wygodny jest system płatności – płacisz z góry za cały rok lub sześć miesięcy. Dzięki temu nie musisz martwić się o dokonywanie opłat. Pracownicy biura wirtualnego odbiorą korespondencję, przeskanują ją i wyślą na Twojego maila. Nie musisz przechowywać dużej ilości dokumentów w domu – wszystko będziesz mieć pod ręką niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.

Tanie wirtualne biuro Warszawa udostępnia prestiżowy adres w centrum miasta. Możesz udostępnić go na swojej stronie internetowej, profilu na portalach społecznościowych, a także klasycznych, papierowych wizytówkach. Z jego pomocą poprawisz wizerunek swojej firmy i wzbudzisz zaufanie potencjalnych współpracowników. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na zakup nowego sprzętu do pracy, wykupić za nie szkolenia czy docenić pracę swoich podwładnych i zaoferować im premię. Korzystanie z usług biura wirtualnego pozwala również wynająć salę konferencyjną, w której możesz przeprowadzić szkolenie czy rozmowę rekrutacyjną.

Pamiętaj o inwestycji

Sprawnie działająca firma to nie tylko dobry szef i odpowiednie miejsce do wykonywania swoich obowiązków. Dużą rolę odgrywają pracownicy. Nie zapominaj o nich. Zaoszczędzone na wynajmie pieniądze, możesz przeznaczyć na premie czy opłacenie szkoleń, które podniosą kompetencje. Warto również pomyśleć o dofinansowaniu karty sportowej czy prywatnej opieki medycznej. Dzięki takim dodatkom pracownicy poczują się bezpiecznie. Możesz również pomyśleć o drobnych przyjemnościach – wyjściu integracyjnym, wspólnym obiedzie czy voucherach z okazji świąt czy urodzin. Małe gesty niezwykle cieszą.

Oszczędzanie w biznesie nie zawsze musi wiązać się z redukcją etatów. Szukaj możliwości tam, gdzie pojawiają się nowoczesne rozwiązania. Postaw na fachową pomoc wirtualnego biura. Dzięki niemu otrzymasz pomoc w obsłudze administracyjnej i zaoszczędzisz sporo pieniędzy. To w pełni bezpieczna usługa, z której korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone