biuro wirtualne warszawa

Tanie wirtualne biuro Warszawa

Wybierając tanie wirtualne biuro (Warszawa) bardzo niskim kosztem uzyskasz prestiżowy adres w samym centrum stolicy. Nasze pakiety zaczynają się już od 30 złotych miesięcznie, to doskonała okazja! Wirtualny adres wykorzystasz nie tylko w celach rejestracyjnych, ale również marketingowych, ponieważ pozwala wybić się na tle konkurencji. Wybierając wirtualne biuro w Warszawie nie musisz podawać swojego adresu domowego jako siedziby firmy, dzięki czemu zachowasz pełną prywatność. Zobacz, jakie korzyści otrzymujesz, decydując się na wirtualne biuro. Warszawa to najlepsza z możliwych lokalizacji.

Wirtualne biuro w Warszawie

Podczas rejestracji działalności gospodarczej, we wniosku CEIDG-1, każdy właściciel firmy zobowiązany jest do podania adresu jej siedziby. Część przedsiębiorców na przykład freelancerzy nie posiadają fizycznej placówki, ponieważ pracują zdalnie. W związku z tym podczas rejestracji często podają swój prywatny adres zamieszkania, co dla wielu z nich może być niekomfortowe. Adres ten nie tylko znajdzie się w bazie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, ale również na wizytówkach czy stronie internetowej, przez co staje się dostępny dla wszystkich. Rozwiązaniem tego problemu jest wirtualne biuro – Warszawa.

Wirtualne biuro Warszawa Ochota

Wybierając naszą ofertę w centrum Warszawy, masz również możliwość dogodnego spotykania się klientami. Posiadamy dwie atrakcyjne lokalizacje, w których możesz zdecydować się na wirtualne biuro – Warszawa Ochota lub Warszawskie Śródmieście. Udostępniamy sale konferencyjne na wynajem - przestrzeń, w której w razie potrzeby spotkasz się z klientem, odbędziesz rozmowę biznesową czy przeprowadzisz szkolenie.

Z wirtualnego biura może skorzystać każdy przedsiębiorca - bez względu na wielkość firmy czy branżę. Najczęściej na takie rozwiązanie decydują się freelancerzy, ponieważ podczas składania wniosku o rejestrację działalności gospodarczej nie chcą lub nie mogą podawać swojego adresu zamieszkania jako siedziby firmy - wówczas najlepszym rozwiązaniem jest właśnie wirtualne biuro.

Jednak z naszych usług korzystają również wirtualne asystentki, copywriterzy prowadzący własną działalność, tłumacze, programiści, dziennikarze. A także różnego typu agencje interaktywne, które realizują swoje zadania w trybie pracy zdalnej w związku z czym, nie potrzebują fizycznego lokalu na co dzień.

Wirtualne biuro Warszawa Śródmieście

Dobrze skomunikowane centrum dużego miasta to jedna z podstawowych zalet, jaką daje wirtualne biuro. Warszawa Śródmieście to doskonałe miejsce na siedzibę biznesu. Dużą rolę odgrywa tutaj rozpoznawalność oferowanej przez nas lokalizacji - Nowogrodzka 64 to ulica, obok której nie można przejść obojętnie. Wybierając wirtualne biuro z prestiżowym adresem uwiarygodnisz firmę w oczach przyszłych kontrahentów.

Potencjalni klienci chętniej skorzystają z Twoich usług, jeżeli działalność znajdzie się w rozpoznawalnej i biznesowej okolicy. Za sprawą wirtualnego biura, nawet mikro przedsiębiorstwa dopiero rozpoczynające swoją działalność mogą zyskać prestiżowy wizerunek, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Już za 30 złotych miesięcznie otrzymasz wirtualny adres do o rejestracji firmy oraz pełną obsługę korespondencji. Za tak niewiele możesz uniezależnić się od swojego miejsca zamieszkania i dysponować prestiżową lokalizacją w samym centrum Warszawy. Skorzystaj z dostępnego w zakładce kontakt - formularza lub zadzwoń do nas - zapraszamy!

Więcej informacji

Wirtualne biuro a marketing

Wielu przedsiębiorców decyduje się na wynajem wirtualnego biura w Warszawie głównie ze względu na korzyści marketingowe. Jeżeli wynajmujesz biuro wirtualne, możesz swobodnie posługiwać się wirtualnym adresem - możesz wskazać go jako siedzibę firmy, posługiwać się nim w komunikatach marketingowych, również na swojej stronie internetowej. Wynajęta lokalizacja biura może znajdować się również na wystawianych przez Ciebie fakturach.  

Ile kosztuje wynajem?

Szczegóły dotyczące pakietów cenowych znajdziesz w zakładce cenniki. Nasze najtańsze pakiety rozpoczynają się już od 30 złotych miesięcznie przy płatności na 12 miesięcy - klienci otrzymują wówczas możliwość zarejestrowania własnej działalności gospodarczej pod oferowaną przez nas lokalizacją oraz pełną obsługę korespondencji. Zobacz również wyższe pakiety, w których znajdują się dodatkowe korzyści.

Czy mogę wynająć virtual office w Warszawie, jeżeli na co dzień mieszkam w innym mieście?

Tak. Wielu naszych klientów decyduje się na wynajem na ulicy Nowogrodzkiej, nawet jeżeli na co dzień miejscem wykonywania działalności jest inne miasto. Należy jednak pamiętać, że właściwymi urzędami będą te podane na naszej stronie. Jeżeli zatem będziemy musieli odwiedzić dany urząd, będzie wiązało się to z podróżą do Warszawy. 

Czy lokalizacja siedziby firmy ma znaczenie?

Adres siedziby firmy ma bardzo duże znaczenie dla ogólnego wizerunku biznesowego. Prestiżowa i rozpoznawalna lokalizacja może podnieść wiarygodność w oczach potencjalnych kontrahentów, a co za tym idzie, zwiększyć zaufanie. 

Jakie są dodatkowe usługi?

Oferujemy również szereg usług dodatkowych. Mowa między innymi o salach konferencyjnych, które można wynajmować na godziny - według potrzeb - oraz o pełnym wsparciu księgowym, zarówno dla nowych firm, jak i tych istniejących. Takie wsparcie obejmuje szerokie doradztwo dot. podatków oraz - między innymi - obsługę rozliczeń. Sprawdź więcej informacji.

Wynajmij adres, dzięki któremu zyskasz prestiżowy wizerunek swojej firmy. Skontaktuj się z nami już teraz.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone