Twórz biznes z każdego miejsca na ziemi będąc freelancerem!

Freelancing staje się coraz bardziej popularny również w Polsce. Ten sposób prowadzenia biznesu niesie ze sobą wiele korzyści, ale również jest wyzwaniem, któremu trzeba sprostać. Bycie szefem dla samego siebie wymaga systematyczności i odpowiedniej organizacji. Dzięki temu możesz odnieść sukces i prowadzić biznes z każdego miejsca na ziemi, jednocześnie spełniając swoje marzenia.

Kim jest freelancer?

Freelancer nazywany jest inaczej wolnym strzelcem. To osoba, która realizuje zlecenia na podstawie innej umowy niż umowa o pracę. Wykonuje określone zadania dla zleceniodawcy na podstawie kodeksowej umowy o pracę. Dzięki temu będąc freelancerem mas większą swobodę w dobieraniu zadań, ustalaniu godzin pracy czy miejsca, z którego chcesz wykonywać swoje obowiązki. By prowadzić taki biznes ważne są umiejętności i bogate portfolio. Wyspecjalizowane w konkretnej dziedzinie osoby zwykle rezygnują z pracy na etacie w firmie i zakładają swoje działalności. Dzięki temu mogą pracować na własnych warunkach Do zawodów praktykowanych w formie freelancingu należą: grafik, copywriter, tłumacz, korektor, dziennikarz, pozycjoner, programista, fotograf, a także trener personalny czy coach. Niezbędne narzędzia to zazwyczaj jedynie laptop z dostępem do internetu, który można zabrać ze sobą wszędzie. W dziedzinie freelancingu skuteczne, mobilne rozwiązania są niezwykle istotne.

Twórz biznes z każdego miejsca na ziemi będąc freelancerem!

Jak ułatwić prowadzenie biznesu?

Jednym z niezawodnych sposobów na poprawienie wizerunku biznesu jest uzyskanie prestiżowego adresu. Możesz go mieć dzięki skorzystaniu z usług naszego biura wirtualnego. Umieścisz go na wszelkich materiałach promocyjnych, w social mediach czy stronie internetowej. Podasz go również podczas rejestracji działalności. Takie rozwiązanie zapewnia profesjonalizm – nie musisz podawać prywatnego adresu, dlatego zachowujesz anonimowość. Jednak wirtualny adres to nie wszystko. Zyskujesz również opiekę nad przesyłkami i księgowością. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej zapanować nad chaosem. W zależności od wybranego pakietu możesz otrzymywać na bieżąco powiadomienia o nadejściu dokumentów. Pracownicy biura wirtualnego prześlą skany korespondencji, a Ty będziesz mógł kontrolować na bieżąco faktury czy przychodzące umowy. Tanie wirtualne biuro (Warszawa) oferuje również pomoc w zakresie księgowości, co znacząco odciąża każdego freelancera, szczególnie na początku działalności. Takie rozwiązanie niesie ze sobą spore oszczędności. Pieniądze możesz zainwestować w szkolenia czy nowszy sprzęt lub oprogramowanie. Stworzenie biznesu, który będziesz prowadził z każdego miejsca na ziemi wymaga również odpowiedniego zaangażowania i planowania pracy. W tym drugim pomogą Ci specjalne aplikacje, które ułatwiają poukładanie zadań zgodnie z terminami. Dzięki temu nie przeoczysz żadnego deadline’u, a klienci otrzymają zamówienia na czas.

Praca jako freelancer z powodzeniem może stanowić źródło dochodu. Szczególnie na początku pozyskanie nowych klientów może być trudne. Z pewnością musisz włożyć nieco pracy w poszukiwania, ale dobrze przygotowane portfolio ułatwi to zadanie. Korzystaj z dostępnych rozwiązań i ciesz się pracą jako wolny strzelec.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone