Rejestracja nowego biznesu – o czym musisz pamiętać na starcie

Obecnie coraz więcej osób rozważa opcję założenia własnej działalności. Część jednak rezygnuje z tego pomysłu z obawy przed skomplikowanymi formalnościami oraz wysokimi opłatami, które mogą okazać się przytłaczające. Zanim jednak się poddasz, zaznajom się z alternatywami, które pomogą Ci zredukować koszty – obecny rynek pracy dostarcza wielu innowacyjnych rozwiązań, z którymi warto się zapoznać!

Od czego zacząć rejestrując własną firmę?

Najważniejszą rzeczą przy zakładaniu własnej firmy jest oczywiście pomysł. Tak naprawdę to od niego w dużej mierze zależy, czy utrzyma się ona na rynku czy też nie. Przed dokonaniem rejestracji określ formę organizacyjną i prawną prowadzonej działalności. Kolejny etap to wniosek o wpis do Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej. Tutaj musisz zawrzeć wszystkie podstawowe informacje – między innymi adres firmy.

Wynajęcie lokalu w centrum dużego miasta zwykle wiąże się z dużymi kosztami, które potrafią zniechęcić już na starcie. Oferujemy jednak alternatywę, jaką jest wirtualny adres. To prestiżowa lokalizacja w luksusowym budynku, w którym może znajdować się siedziba Twojej firmy, jednak bez jej fizycznej obecności w tym konkretnym miejscu. Wirtualny adres wykorzystasz głównie podczas rejestracji działalności oraz w celach marketingowych. Umieszczony na stronie internetowej, wizytówkach i materiałach promocyjnych z pewnością przyciągnie nowych klientów. Prestiżowa lokalizacja wzbudza zaufanie i kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Księgowość – nieodłączny element każdej firmy

Następnym krokiem podczas zakładania firmy jest wybór kodu PKD, który ułatwia klasyfikację podmiotów dla potrzeb tzw. REGONu. Na pewno wiesz, że prowadzenie własnej działalności nieodłącznie wiąże się również z księgowością. Jeśli nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie, najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie prowadzenia ewidencji księgowej profesjonalistom. W tym pomoże Ci wirtualne biuro.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia pełne wsparcie i pomoc w zakresie księgowości. Na naszych specjalistów możesz liczyć zawsze, nawet na etapie wstępnych formalności. Chętnie doradzimy i pomożemy dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Wybierając wirtualne biuro wiele zyskujesz

Usługa wirtualnego biura to również wiele innych korzyści dla Twojego biznesu. Przede wszystkim zajmiemy się korespondencją firmową. Poinformujemy Cię o każdej przesyłce, a w razie potrzeby skany prześlemy mailem. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie dobrze, jeśli mieszkasz daleko od miasta. Nie musisz wtedy tracić cennego czasu na dojazdy. Z pewnością wykorzystasz go w inny, bardziej produktywny sposób.

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne pakiety cenowe, uzależnione od Twoich potrzeb. Zdecyduj, czy interesuje Cię podstawowa czy rozszerzona usługa i otwórz swój biznes! Oferta przeznaczona jest dla małych i dużych przedsiębiorstw, dla tych, które dopiero wchodzą na rynek i dla tych, które cieszą się już renomą i chcą zaoszczędzić lub pozyskać nowych klientów. Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone