Pracuj z dowolnego miejsca na świecie

Zawsze marzyłeś o dalekich podróżach, ale skutecznie utrudniała Ci to praca? Pomyśl o zawodzie, który umożliwi Ci realizowanie zawodowych obowiązków z nawet najodleglejszego końca globu. Podpowiemy Ci, jak spełnić marzenie o eksploracji świata, która nie będzie kolidować z Twoją pracą.

Praca z dowolnego miejsca świata – czy to realne?

Dzięki rosnącej digitalizacji różnych stanowisk, tak – praca z dowolnego miejsca świata jest całkowicie realna. Przy wielu wykonywanych zawodach, Twoja obecność w firmie jest całkowicie zbędna. Jeśli dalekie podróże są Twoim odwiecznym marzeniem, postaw na pracę online, z każdego miejsca świata, które tylko sobie wybierzesz. Potrzebny będzie Ci jedynie laptop i stałe, silne łącze internetowe. A może zostaniesz freelancerem i wszystko będzie zależało tylko i wyłącznie od Ciebie? Załóż swoją własną firmę, a Twoim adresem niech będzie wybrane przez Ciebie wirtualne biuro w Warszawie. Dzięki temu możesz zyskać profesjonalną pomoc w obsłudze administracyjnej.

Biuro wirtualne, Warszawa i nie tylko, to możliwość umieszczenia prestiżowego adresu na wizytówkach i pewność, że Twoja korespondencja nie zaginie. Nie musisz od razu wynajmować całego lokalu! To pozwoli Ci zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, którą możesz później wydać na swoje wymarzone wojaże.

Co daje praca z dowolnego miejsca na świecie?

Praca z dowolnego miejsca świata to duża swoboda i elastyczny czas pracy. Jeśli nie lubisz wstawać wcześnie rano, albo wolisz pracować nocą, jako freelancer masz możliwość wyboru godzin swojej pracy. Dzięki temu możesz ze spokojem zwiedzać kraje, w których akurat przebywasz, mogąc dostosować swój grafik do własnych preferencji. Pracodawca może narzucić pracownikowi, że ten ma pracować przez określoną ilość godzin dziennie, ale pracownik ma możliwość wyboru pory dnia, w której chce te godziny wypracować. Jako freelancer jednak możesz założyć własną działalność, co wiąże się z obowiązkiem wypełniania biznesowych obowiązków, ale jest to szansa na wyższe zarobki, niż na etacie. Także decydując się na pracę zdalną, z egzotycznych zakątków świata, możesz wybrać dwie opcje: albo zostać freelancerem i prowadzić własną firmę, albo podjąć pracę jako pracownik zdalny, który wykonywać będzie zlecone zadania, jednak nie siedząc w biurze.

Czego potrzeba do pracy online?

Czego potrzebujesz do tego, aby móc pracować o dowolnej porze z wybranego miejsca na świecie? Praktycznie bardzo niewiele, bo wystarczy Ci sam dobry laptop ze stałym dostępem do Internetu. Kwestie takie, jak zakup dodatkowego oprzyrządowania, jak na przykład kamerka czy mikrofon możesz zostawić na później. Szczególnie, że większość nowoczesnych laptopów ma je już po prostu wbudowane na stałe. Koniecznie zainwestuj jednak w dobrą kartę sieciową i modem, aby zawsze mieć dostęp do dobrego połącznia internetowego. Jeśli naprawdę nie możesz żyć zarówno bez swojej pracy, jak i podróży, spróbuj połączyć te dwie opcje.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone