Pokaż swój biznes na social mediach

Mówi się, że marka, której nie możemy znaleźć w Internecie, nie istnieje. To właśnie tam większość potencjalnych klientów szuka informacji o usługach, opinii innych użytkowników czy chociażby godzin otwarcia, czy cennika. Jeżeli jesteś Twórcą, prowadzisz firmę lub masz pasję, którą chcesz się dzielić z innymi użytkownikami to najwyższy czas, by skorzystać z dostępnych udogodnień, które oferują aplikacje. Sprawdź, jak pokazać swój biznes w social mediach!

Zacznij od profilu

Założenie profilu firmowego na portalach społecznościowych zajmuje jedynie kilka chwil. Należy jednak pamiętać, by określić rodzaj prowadzonej działalności oraz zaznaczyć niezbędne opcje konta firmowego. Wówczas uzyskasz możliwość obserwowania statystyk. Dzięki nim możesz zobaczyć, jakie materiały podobają się odbiorcom, a które nie zyskują aprobaty. Nie zapomnij dodać odpowiednich informacji dotyczących lokalizacji, danych kontaktowych oraz zdjęcia profilowego. Jeżeli jesteś freelacerem lub dopiero zaczynasz tworzyć swoją markę i nie chcesz podawać swojego adresu prywatnego, to warto postawić na usługi, które oferuje wirtualne biuro w Warszawie. Dzięki współpracy zyskujesz adres w prestiżowej lokalizacji, a także pomoc w obsłudze administracyjnej. W zależności od wybranego pakietu możesz również liczyć na przeskanowanie dokumentów i wysłanie ich na maila. Każda z dostępnych opcji jest atrakcyjna cenowo i nie przekracza kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Warto pamiętać, że adres, który udostępnia biuro wirtualne Warszawa, poprawia wizerunek w sieci i zwiększa wiarygodność.

Proste aplikacje do tworzenia ciekawych treści

Dodając grafiki, filmy czy plansze warto korzystać z dostępnych narzędzi. Większość z nich jest darmowa i nie wymaga specjalnych umiejętności. Jedną z najpopularniejszych aplikacji, z której korzysta większość twórców, jest Canva. Dzięki dostępności szablonów z powodzeniem możesz stworzyć dedykowane posty, dodać animacje, a nawet dźwięk. Do tworzenia ciekawych, szybkich filmów przyda się InShot. Dzięki tej aplikacji w kilka chwil zmontujesz wideo, przytniesz klipy, czy dodasz napisy. Do edycji poszczególnych zdjęć świetnie sprawdzi się Lightroom – podkręć kolory, wyrównaj kadr i dodaj bezpośrednio na feed. Istnieje również wiele ciekawych aplikacji, które pozwalają na dodanie subtelnych elementów do zdjęć, takich jak dym albo można sprawić, że chmury będą się poruszać. Wybór jest ogromny - na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Kursy dla niewtajemniczonych

Chociaż zawód taki jak twórca internetowy staje się coraz bardziej popularny, to mało kto wie, że za każdym postem, relacją czy filmem stoi człowiek, który zajmuje się jej techniczną stroną. Coraz częściej można usłyszeć o takich osobach, jak story maker. Zajmuje się zwykle tworzeniem relacji na Instagramie od technicznej strony – dodaje napisy, animacje, skleja filmy, czyniąc każdą klatkę wyjątkową. Dzięki takiemu rozwiązaniu odbiorcy chętniej poznają produkty i usługi, które oferujesz. Przyciągając uwagę, zwiększasz szanse na sprzedaż, a w konsekwencji na większy zysk. Coraz więcej osób zajmuje się tworzeniem kursów, które pozwolą każdemu stworzyć ciekawy film, w niestandardowy sposób pokazać zalety i ogólny wygląd danego produktu. Dzięki profesjonalnie przygotowanym tutorialom z powodzeniem nauczysz się magicznych sztuczek, które uatrakcyjnią Twój profil. Prowadzenia profili na portalach społecznościowych można się nauczyć, ale warto eksperymentować i nieustannie dokształcać się w tym temacie. Wówczas zapewnisz sobie uwagę odbiorców i stale napływających obserwatorów, co z pewnością przełoży się na zyski.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone