Kto może skorzystać z wirtualnego biura?

Wirtualne biuro to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej na którą składa się kompleksowa obsługa poczty, odbiór telefonów czy wynajem komfortowej sali konferencyjnej. Udostępniony zostaje także prestiżowy adres w centrum stolicy, pod którym można zarejestrować działalność. Rozwiązanie cieszy się dużą popularnością i jest coraz chętniej wybierane przez przedsiębiorców. Czy każdy może z niego skorzystać?

Wirtualne biuro dla szukających oszczędności

Czynsz za wynajem biura może sięgać ogromnych sum pieniężnych, dlatego biuro wirtualne proponowane jest przedsiębiorcom, których nie stać na wynajęcie lokalu lub nie chcą tego robić. W ramach abonamentu wynoszącego około kilkudziesięciu złotych miesięcznie otrzymują biuro, w którym fizycznie nie stacjonują, jednak wszystkie czynności związane z jego obsługą są na bieżąco wykonywane przez nasz personel. To także dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które dopiero wkraczają na rynek. Początkowa faza rozwoju jest zawsze dość kosztowna, więc warto pomyśleć o takiej alternatywie.

Do zarejestrowania własnej działalności gospodarczej wymagany jest adres, jak w takim razie go uzyskać nie mając własnego biura? W ramach usługi również udostępni Ci go biuro. Otrzymasz prestiżowy, wirtualny adres w biznesowej dzielnicy, w samym centrum Warszawy to doskonała opcja dla raczkujących przedsiębiorstw, by zostać w ten sposób zauważonym i wybić się na tle konkurencji.

Chcesz pracować zdalnie? Postaw na wirtualne biuro

Outsourcing doskonale sprawdza się w przypadku osób, które preferują tryb pracy zdalnej. Są to najczęściej freelancerzy, copywriterzy, graficy czy tłumacze. Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą, wszystkie obowiązki zawodowe wykonuje się zwykle w domowym zaciszu, co znacząco ogranicza zachowanie prywatności. By nie podawać publicznie swojego adresu zamieszkania warto skorzystać z adresu wirtualnego. To on będzie widniał na pieczątkach, fakturach i wszelkich dokumentach firmowych. Ponadto, prestiżową lokalizację firmy możesz wykorzystać w celach marketingowych. Umieszczona na stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy na wizytówkach pozwoli Ci skutecznie się wyróżnić i wzbudzić zaufanie wśród klientów.

Każda praca, również freelancera wiąże się z rożnymi spotkaniami biznesowymi. Dom lub mieszkanie nie odpowiednim miejscem, a restauracje często bywają zatłoczone. Wybierając naszą usługę możesz wynająć nowoczesną salę konferencyjną. To klimatyzowane i wyposażone w odpowiedni sprzęt pomieszczenie, gdzie z powodzeniem odbędziesz liczne negocjacje. Często na wirtualne biura decydują się także zagraniczne firmy chcące rozpocząć biznes w Polsce, to dla nich znacznie bardziej korzystne cenowo rozwiązanie.

Z wirtualnego biura skorzystać może tak naprawdę każdy. Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy jesteś właścicielem firmy z wieloletnim stażem i postanowiłeś przejść na tryb pracy zdalnej. U nas każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pakiet. Nie czekaj i skorzystaj z wielu oferowanych możliwości w atrakcyjnych cenach.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone