Koszty korzystania z wirtualnego biura

Korzystanie z wirtualnego biura to okazja do zyskania prestiżu oraz wyprzedzenia konkurencji. To doskonała opcja dla freelancerów, tłumacze, copywriterów oraz małych przedsiębiorstw, dla których wynajmowanie przestrzeni biurowych to zbędny wydatek. Postaw na zdecydowanie tańsze rozwiązanie i zyskuj nie tylko oszczędności.

Porozmawiajmy o pieniądzach

Wynajem przestrzeni biurowych to nie mały wydatek. Należy uwzględnić nie tylko koszty najmu, ale również eksploatacyjne oraz wyposażenia. W niektórych branżach obowiązki zawodowe z powodzeniem można wykonywać z domu. W takiej sytuacji utrzymywanie biura to zbędne wydawanie pieniędzy, które można by przeznaczyć na rozwój firmy, szkolenia dla pracowników albo zakup nowego sprzętu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wirtualny adres w samym centrum Warszawy. Możesz wybrać pakiet z usługami dopasowanymi do Twoich potrzeb. Ceny zaczynają się już od 30 zł miesięcznie! Otrzymasz adres do korespondencji oraz rejestracji swojej firmy. Nie musisz się martwić listami i przesyłkami. Będziesz mógł je odebrać w dogodnym dla siebie terminie, a za dodatkową opłatą wyślemy je na Twój adres prywatny. W ramach pakietu za 70 zł miesięcznie otrzymasz nawet dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny numer, a nasi pracownicy zeskanują i wyślą drogą mailową Twoją korespondencje. To zdecydowanie wygodniejsza i tańsza opcja niż wynajem tradycyjnego biura! Wybierz pakiet dla siebie i postaw na wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji.

Zyskaj nie tylko oszczędności

Wirtualne biuro w Warszawie to okazja nie tylko na niższe koszty prowadzenia firmy. Adres w centrum stolicy przyniesie Ci niesamowity prestiż, dzięki któremu łatwiej będzie Ci pozyskiwać nowych partnerów biznesowych oraz budować zaufanie wśród klientów. Możesz organizować spotkania z kontrahentami albo rozmowy rekrutacyjne w salach konferencyjnych, w których dodatkowo możemy zapewnić kawę, herbatę oraz wodę dla uczestników. Korzystając z wirtualnego biura, możesz umieścić adres z centrum Warszawy na swojej wizytówce oraz w przekazach marketingowych. Dzięki temu zyskasz wizerunek profesjonalnego i rzetelnego przedsiębiorcy. Zdecydowanie łatwiej będzie Ci zbudować rozpoznawalną i wiarygodną markę, która będzie się cieszyć popularnością.

Jak uzyskać prestiżowy adres w centrum Warszawy?

W naszej ofercie znajdziesz cztery korzystne pakiety, różniące się ceną oraz zakresem usług. Wybierz ten, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W celu skorzystania z oferty wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą adresu email. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. Posiadamy biurowce w trzech prestiżowych lokalizacjach.

Postaw na wirtualne biuro i czerp korzyści, które płyną z prestiżowej lokalizacji. Oszczędzaj pieniądze i inwestuj w rozwój swojego przedsiębiorstwa. Prestiżowy adres w centrum Warszawy przyniesie Ci prestiż i zaufanie kontrahentów. Buduj pozytywny wizerunek i zwiększaj świadomość marki. Wirtualne biuro to najlepszy wybór dla Twojego biznesu.

skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
ZOBACZ NA MAPIE

wirtualne biuro

Dokładny adres:

ul. Nowogrodzka 64/43

02-014 Warszawa

tel: +48 733 733 510

tel: +48 22 300 10 11

e-mail: kontakt@wirtualne-biuro-nowogrodzka.pl

wirtualne-biuro-warszawa.eu

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone